|
Niby w Czekaju coś jest ale nie róbmy sobie jaj...mamy w drużynie nieco lepszych piłkarzy nie mówię tutaj o Bunozie tylko chociażby o Chavezie czy można spokojnie byłoby przesunąć Marko na stopera bo przecież on do cholery jasnej jest stoperem i tak grał większość kariery w Partizanie.
Rozumiem jest potrzeba promowania młodych Polaków ale nie kosztem utraty punków czy europejskich pucharów bo moim zdaniem Jaliens Chavez z racji swojego doświadczenia w sytuacji ze Standardem puściliby goscia on mógłby strzelić gola lub nie ale gralibyśmy w 11.
Jaliens przy Michale wygląda niestety jak profesor.
Niby Moskal poprawił grę pressingiem ale przecież ten element powinna zastosować ostania drużyna w tabeli, nie mówiąc o byłym już kandydacie do tytuł mistrza kraju. Różnica pomiędzy klasowym trenerem a średnim jest taka że on będzie potrafił trafić z personaliami.
Brakuje tej drużynie osobowości z charakterem na boisku zarówno w ofensywie jak i defensywie.
Brakuje również kogoś kto mógłby pomachać rękoma powkurawiac się na kolegów aby zaczęli gra dokładniej szybciej itp kogoś kto mógłby zwyzywać Kirma aby podał w końcu piłkę prosto. taki Ljuboja, ahhh przecież puscilsmy takiego goscia do CELTICU.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 26.02.2012 o godz. 19:58.
|