Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18948
Stary 26.02.2012, 19:48
Moim zdaniem Legia wygra ligę - gra po prostu solidną piłkę. Ljuboja wniósł sporo jakości do tej drużyny. Jakby Wisła miała takiego inteligentnego i uzdolnionego napadziora, a nie jakiegoś przewracającego się Genkova to tez by może miała szanse na mistrza w tym sezonie.
Odpowiedz cytując