|
Moim zdaniem Legia wygra ligę - gra po prostu solidną piłkę. Ljuboja wniósł sporo jakości do tej drużyny. Jakby Wisła miała takiego inteligentnego i uzdolnionego napadziora, a nie jakiegoś przewracającego się Genkova to tez by może miała szanse na mistrza w tym sezonie.
|