Wyświetl pojedynczy post
papiwislak
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1239
Stary 26.02.2012, 19:41
Wyprzedzimy lecha po probierza... Moskal zostan asystentem wystarczy.. Jak ja widze jak trener korony krzyczy ma zawodnikow , opiernicza zyje meczem a z drugiej strony moskal jak maskant stoi zamyslony .. Spokojny moze nawet zadowolony.. To mnie ...wkurza na maxa..
Odpowiedz cytując