|
Wyprzedzimy lecha po probierza... Moskal zostan asystentem wystarczy.. Jak ja widze jak trener korony krzyczy ma zawodnikow , opiernicza zyje meczem a z drugiej strony moskal jak maskant stoi zamyslony .. Spokojny moze nawet zadowolony.. To mnie ...wkurza na maxa..
|