Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Dani
Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18947
Stary 26.02.2012, 19:38
Angmir napisał(a):Wyświetl post
kreseq - no wlsnie w twoich wyliczeniach brakuje miejsca dla Ruchu

Tabela na koniec powinna wygladac mniejwiecej

miejsca 1 - 2 =>Legia / Śląsk
miejsca 3 - 4 => Polonia / Ruch
miejsca 5 - 8 => Wisła / Lech / Korona / Bielsko

kolejnośc w przedziałach dowolna równie dobrze możemy być 5 co 8 puchary nam już nie grożą.

W Poznaniu mogą się jeszcze łudzić że przyjdzie cudotwórca Probierz i uratuje im sezon - w co nie wierzę, ale i tak ich szanse na wspaniały finisz są przez to większe niż nasze, bo u nas juz się raczej wiele nie zmieni, mamy przeciętną drużynę która odniesie sukces jeżeli nie spadnie do dolnej części tabeli.

PS - jest oczywiście jeszcze PP ale jak wiadomo to już jest kompletna loteria.
Jeszcze 11 kolejek do końca , myślę ze trzeba walczyć o to przynajmniej 4 miejsce ! i liczyć ze mistrz lub Wisła zdobędzie PP by nie zabrakło euro pucharów na R22 !!
Odpowiedz cytując