Angmir napisał(a):

kreseq - no wlsnie w twoich wyliczeniach brakuje miejsca dla Ruchu
Tabela na koniec powinna wygladac mniejwiecej
miejsca 1 - 2 =>Legia / Śląsk
miejsca 3 - 4 => Polonia / Ruch
miejsca 5 - 8 => Wisła / Lech / Korona / Bielsko
kolejnośc w przedziałach dowolna równie dobrze możemy być 5 co 8 puchary nam już nie grożą.
W Poznaniu mogą się jeszcze łudzić że przyjdzie cudotwórca Probierz i uratuje im sezon - w co nie wierzę, ale i tak ich szanse na wspaniały finisz są przez to większe niż nasze, bo u nas juz się raczej wiele nie zmieni, mamy przeciętną drużynę która odniesie sukces jeżeli nie spadnie do dolnej części tabeli.
PS - jest oczywiście jeszcze PP ale jak wiadomo to już jest kompletna loteria.
|
Jeszcze 11 kolejek do końca , myślę ze trzeba walczyć o to przynajmniej 4 miejsce ! i liczyć ze mistrz lub Wisła zdobędzie PP by nie zabrakło euro pucharów na R22 !!