|
Żeby odskoczyć od reszty trzeba po prostu mieć kilku uzdolnionych skautów i negocjatorów i wyłożyć 10 mln euro na tacę - wtedy się odskoczy na parę lat i zdominuje ligę tak jak APOEL na Cyprze.
Innego wyjscia nie ma - w przypadku dalszego planu oszczędnościowego co roku będzie ciężka walka bo ta liga to loteria - moim zdaniem wszyscy mają szanse na miejsce w przedziale 1-3 nawet Cracovia jak by sie zmobilizowała i miałaby szczęście.
|