|
Pisałem od pierwszego dnia zatrudnienia Kazia w Wiśle-nie nadaje sie on do tej funkcji JESZCZE za wcześnie. Mógłby trenować 3 ligową drużynę ale nie Wisłę, która walczy o mistrzostwo Polski i LM. Z całym szacunkiem dla Kazia-ma za mało doświadczenia, wiedzy. Dziś temu zespołowi potrzebna jest rewolucja zatrudnienie fachowca, klasowego trenera to podstawa
|