Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1233
Stary 26.02.2012, 19:30
Pisałem od pierwszego dnia zatrudnienia Kazia w Wiśle-nie nadaje sie on do tej funkcji JESZCZE za wcześnie. Mógłby trenować 3 ligową drużynę ale nie Wisłę, która walczy o mistrzostwo Polski i LM. Z całym szacunkiem dla Kazia-ma za mało doświadczenia, wiedzy. Dziś temu zespołowi potrzebna jest rewolucja zatrudnienie fachowca, klasowego trenera to podstawa
Odpowiedz cytując