Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 26.02.2012, 19:19
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Kirm - człowiek widmo .Garguła jakby śniadanie nie zjadł bo co podanie na klepkę to za lekko .Póki co najlepsi na boisku Lamey i Jirsak .
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Chyba inny mecz oglądamy .Jirsak ładnie gra z klepy przez co Wisła ma jako takie akcje z przodu .
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Trener Moskal popełnił jeden wielki błąd - wstawił do składu delikatnego Jirsaka zamiast Nuneza ....
Ty już lepiej skończ na dzisiaj, dla dobra nas wszystkich... schizofreniku.
Odpowiedz cytując