Ciastek1 napisał(a):

|
Kirm - człowiek widmo .Garguła jakby śniadanie nie zjadł bo co podanie na klepkę to za lekko .Póki co najlepsi na boisku Lamey i Jirsak .
|
Ciastek1 napisał(a):

|
Chyba inny mecz oglądamy .Jirsak ładnie gra z klepy przez co Wisła ma jako takie akcje z przodu .
|
Ciastek1 napisał(a):

|
Trener Moskal popełnił jeden wielki błąd - wstawił do składu delikatnego Jirsaka zamiast Nuneza ....
|
Ty już lepiej skończ na dzisiaj, dla dobra nas wszystkich... schizofreniku.