BiałaGwiazda napisał(a):

|
Probierz już w Lechu. U nas Moskal do końca sezonu,skończymy coś koło 10 miejsca i przyjdzie Smuda po Euro,może coś ruszy..
|
No i tak się kończy skąpstwo i głupota decydentów..

Czesuaf 711 też jest wolny... to byłby dopiero upadek...
Q.wa pisałem w zimie jak było zero ruchów, że pachnie to wiosną jak ta 2007. Jesteśmy na prostej drodze do powtórzenia tego.
Jak i gdzie tu znaleźć nowych Skorżę i Kosowskiego, którzy dadzą jesienią taki impuls jak w/w na jesieni 2007?
Jak nie ma kasy i nie będzie to brać Fornalika o ile da się namówić, spuścić nieco z tonu z oczekiwaniami i niech robi drużynę z no name'ów, niech grają na 100% i gorzej niż dziś na pewno nie będzie.
Ale pewnie karty są już rozdane (Smuda) :(