Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1227
Stary 26.02.2012, 19:10
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Probierz już w Lechu. U nas Moskal do końca sezonu,skończymy coś koło 10 miejsca i przyjdzie Smuda po Euro,może coś ruszy..
No i tak się kończy skąpstwo i głupota decydentów..
Czesuaf 711 też jest wolny... to byłby dopiero upadek...
Q.wa pisałem w zimie jak było zero ruchów, że pachnie to wiosną jak ta 2007. Jesteśmy na prostej drodze do powtórzenia tego.
Jak i gdzie tu znaleźć nowych Skorżę i Kosowskiego, którzy dadzą jesienią taki impuls jak w/w na jesieni 2007?
Jak nie ma kasy i nie będzie to brać Fornalika o ile da się namówić, spuścić nieco z tonu z oczekiwaniami i niech robi drużynę z no name'ów, niech grają na 100% i gorzej niż dziś na pewno nie będzie.
Ale pewnie karty są już rozdane (Smuda) :(
Ostatnio edytowane przez arti : 26.02.2012 o godz. 19:44.
Odpowiedz cytując