Fiti napisał(a):

Jak dla mnie Kaziu robi to co do niego należy. Może kontynuuje USTAWIENIE jakie było za Maaskanta, ale GRA wygląda inaczej, lepiej. Za Moskala w pucharach nie daliśmy ani jednej plamy jakie daliśmy za Maaskanta (Odense, Twente...).Wygraliśmy 2 mecze 2 zremisowaliśmy, z lepszymi (Twente) lub gorszymi (Odense, Standard) rywalami. Gra Wisły wreszcie może się podobać.
Według mnie powinien zostać, a będą coraz lepsze efekty.
Moskal Kazimierz! (...)
|
Napisane wczoraj, a dziś niestety zmuszony jestem te słowa cofnąć. Wstyd, po prostu. Lechia,Podbeskidzie, Górnik Zabrze, Korona, w dzisiejszych czasach takie drużyny pokonują nas na R22, to smutne. Aż się boję co będzie jak przyjedzie Legia

Potrzeba trenera, który będzie umiał wydobyć z tej drużyny to co najlepsze, choć za Kazia gra wygląda ładnie, ale nie do końca o to chodzi, bo jak my przegrywamy z Koroną u siebie, i remisujemy z Zagłębiem na wyjeździe, to coś jest nie tak.