mitmichael napisał(a):

|
No to zostaje Nam po dzisiejszym spotkaniu tylko i wyłacznie walka w Pucharze Polski
|
Niestety ale masz rację. Niezakwalifikowanie się do rozgrywek europejskich coraz bardziej realne. No ale nie ma się czemu dziwić, niektórych piłkarzy to my mamy drugoligowych. Mam żal o te głupie gadki o jakości naszego składu do panów Vlacxa i Moskala.