Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 26.02.2012, 19:04
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
No to zostaje Nam po dzisiejszym spotkaniu tylko i wyłacznie walka w Pucharze Polski
Niestety ale masz rację. Niezakwalifikowanie się do rozgrywek europejskich coraz bardziej realne. No ale nie ma się czemu dziwić, niektórych piłkarzy to my mamy drugoligowych. Mam żal o te głupie gadki o jakości naszego składu do panów Vlacxa i Moskala.
Odpowiedz cytując