River napisał(a):

Ta liga jest tak zamotana, ze tu MP zostanie ten kto po 30 kolejce bedzie liderem i to nie koniecznie zasluzonym liderem.
Nie zdziwie sie jak za tydzien Legia da dupy z LKS-em bo to jest caly urok polskiej ligi. Nie znasz dnia ani godziny kiedy dostaniesz w.......
|
Za tydzień to po ŁKS się przejedziemy. Gorzej za dwa tygodnie w Bielsku. Tam klasyczne 1-0 dla gospodarzy jest dość prawdopodobne.
Piękna kolejka
