Adenalix napisał(a):

|
Czekaj jest nieopierzony a taka sytuacja jak dzisiaj to bezcenne dla niego doświadczenie.
|
Genialnie, że takie "doświadczenia" zdobywa akurat u nas.
Najlepsze, że realnie można było odrobić punkty do Śląska, wystarczyło tylko pokonać czerwoną latarnię z Lubina i potentatów z Kielc. Nie sądziłem, że tak szybko będzie można doskoczyć.
Na koniec: widać dlaczego u Maaskanta grał Jaliens a nie Czekaj.