Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 26.02.2012, 19:00
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Czekaj jest nieopierzony a taka sytuacja jak dzisiaj to bezcenne dla niego doświadczenie.
Genialnie, że takie "doświadczenia" zdobywa akurat u nas.

Najlepsze, że realnie można było odrobić punkty do Śląska, wystarczyło tylko pokonać czerwoną latarnię z Lubina i potentatów z Kielc. Nie sądziłem, że tak szybko będzie można doskoczyć.

Na koniec: widać dlaczego u Maaskanta grał Jaliens a nie Czekaj.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.02.2012 o godz. 19:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując