Wyświetl pojedynczy post
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1221
Stary 26.02.2012, 18:59
W Polsce za wszystko odpowiedzialny jest trener szczególnie gdy drużynie nie idzie. Czy słusznie potrzeba trochę stabilizacji ale w takim klubie jak Wisła gdy ciśnienie na wyniki jest bardzo duże nie ma czasu na błędy. U nas sezon bez mistrzostwa to sezon stracony a bez pucharów to niestety bardzo duża porażka. Jednak nie od dziś wiadomo jak słabą obronę mamy i to że potrzebne są wzmocnienia było oczywiste, wiec teraz nie można wszystkiego zrzucać na trenera a raczej na politykę transferowa klubu (lub w zasadzie jej brak). Jedyna realna szansa na puchary to PP jednak z obecna dyspozycja może i to okazać się niewykonalne.
Odpowiedz cytując