Temat
:
Kazimierz Moskal byłym trenerem Wisły Kraków (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
abidal
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
1214
26.02.2012, 18:48
Mam wielką prośbę do zarządu Wisły Kraków , zatrudnijcie w końcu jakiego dobrego trenera bo sie nie doczekamy zwyciestwa
abidal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do abidal
Znajdź inne posty napisane przez abidal