Wyświetl pojedynczy post
abidal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1214
Stary 26.02.2012, 18:48
Mam wielką prośbę do zarządu Wisły Kraków , zatrudnijcie w końcu jakiego dobrego trenera bo sie nie doczekamy zwyciestwa
Odpowiedz cytując