Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1213
Stary 26.02.2012, 18:31
karas1983 wątpię żeby Smuda był wolny. Moim zdaniem to bardzo dobry trener - ma wizję. Mimo że jest nieukiem i analfabetą to zna się na tym co robi - za jego czasów przynajmniej reprezentacja ma styl i niezłe wyniki (nie licząc tego 6:0 z Hiszpania - potraktujmy to jako wpadkę).
Odpowiedz cytując