Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 26.02.2012, 18:19
Czerwień: 2 x Liege i Korona. Nie umiemy dotrwać meczu w 11? Tym bardziej, że jedna czerwień głupsza od drugiej. To nie było "inaczej się nie dało"... Jednak prym głupoty wiódł Nunez a nie Czekaj. Czekaj jest nieopierzony a taka sytuacja jak dzisiaj to bezcenne dla niego doświadczenie. Bop niestety najlepsze życiowe doświadczenia człowiek ma jak wyrżnie na dupę.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując