|
Czerwień: 2 x Liege i Korona. Nie umiemy dotrwać meczu w 11? Tym bardziej, że jedna czerwień głupsza od drugiej. To nie było "inaczej się nie dało"... Jednak prym głupoty wiódł Nunez a nie Czekaj. Czekaj jest nieopierzony a taka sytuacja jak dzisiaj to bezcenne dla niego doświadczenie. Bop niestety najlepsze życiowe doświadczenia człowiek ma jak wyrżnie na dupę.
Do what you mean and mean what you do.
|