Temat
:
[19 kolejka] 2012-02-26 17:00 Wisła Kraków Korona Kielce
Wyświetl pojedynczy post
ghost_
Member
Od: 01.2012
Offline
#
122
26.02.2012, 18:11
Czwarty mecz i trzecia czerwień, nawet...
..ale chociaż Kirma się z boiska pozbyliśmy
ghost_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ghost_
Znajdź inne posty napisane przez ghost_