dido napisał(a):

|
A w jakiej lidze (nie zamotanej) mistrzem zostaje drużyna , która po ostatniej kolejce nie jest liderem?
|
Cóż za czasów ZSRR polityczni przyznali mistrzostwo swojej "wybranej " drużynie i nie przeszkadzał im fakt iż po zakończeniu sezonu tabeli przewodził Spartak który tą drużyna bynajmniej nie był
