Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 26.02.2012, 16:56
vaazon napisał(a):Wyświetl post
Moskal zaplusował składem. Nunez będzie miał czas przemyśleć swoje wybryki na ławce. Paljic jest w katastrofalnej formie od początku sezonu, a kiedy Diaz pauzuje za kartki, to właśnie Lamey staje się naszą ostatnią deską ratunku. Sam deklarował, że może grać na obu stronach, chociaż preferuje grę na prawej.

Biton w końcu od 1 minuty. Należała mu się szansa. Obstawiam 2:0 dla nas.



Dawno temu zakończył karierę, a teraz chyba pełni rolę trenera czy coś.
O zakończeniu przez niego kariery doskonale wiem ,jestem ciekaw co robi właśnie po zakończeniu przygody z nożna .

Dobra informacja - Biton od 1 minuty .Genkow faktycznie walczy ale dzisiaj nie potrzeba nam 3 defensywnych pomocników a napastnika z prawdziwego zdarzenia .
Odpowiedz cytując