Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dido
Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18936
Stary 26.02.2012, 16:53
River napisał(a):Wyświetl post
Ta liga jest tak zamotana, ze tu MP zostanie ten kto po 30 kolejce bedzie liderem i to nie koniecznie zasluzonym liderem.
Nie zdziwie sie jak za tydzien Legia da dupy z LKS-em bo to jest caly urok polskiej ligi. Nie znasz dnia ani godziny kiedy dostaniesz w.......

Licze, ze dzis Wisla pocisnie kieleckie cipy. Slask przegral, Polonia przegrala, Amica przegrala. 3pkt dzis obowiazkowo!
A w jakiej lidze (nie zamotanej) mistrzem zostaje drużyna , która po ostatniej kolejce nie jest liderem?
Odpowiedz cytując