Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 26.02.2012, 16:51
Moskal zaplusował składem. Nunez będzie miał czas przemyśleć swoje wybryki na ławce. Paljic jest w katastrofalnej formie od początku sezonu, a kiedy Diaz pauzuje za kartki, to właśnie Lamey staje się naszą ostatnią deską ratunku. Sam deklarował, że może grać na obu stronach, chociaż preferuje grę na prawej.

Biton w końcu od 1 minuty. Należała mu się szansa. Obstawiam 2:0 dla nas.

Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiecie co się dzieje z Konradem Gołosiem ? Właśnie wypowiadał się na temat Patryka Małeckiego i wygląda bardzo marnie .Szkoda chłopaka - zawsze miał serducho do walki.
Dawno temu zakończył karierę, a teraz chyba pełni rolę trenera czy coś.
Mialem za duzy podpis. Teraz nie bede mial w ogole.
Odpowiedz cytując