Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18933
Stary 26.02.2012, 16:31
Ta liga jest tak zamotana, ze tu MP zostanie ten kto po 30 kolejce bedzie liderem i to nie koniecznie zasluzonym liderem.
Nie zdziwie sie jak za tydzien Legia da dupy z LKS-em bo to jest caly urok polskiej ligi. Nie znasz dnia ani godziny kiedy dostaniesz w.......

Licze, ze dzis Wisla pocisnie kieleckie cipy. Slask przegral, Polonia przegrala, Amica przegrala. 3pkt dzis obowiazkowo!
Odpowiedz cytując