qchar90 napisał(a):

dzis Legia wygrala z liderem
ale oni spokojnie moga za tydzien przegrac ze slabeuszem
w tym sezonie pokazywali ze slabymi moga przegrywac to raz, a dwa tez traca punkty u siebie na stadionie
a Slask Lenczyka skonczy pewnie tak samo jak Belchatow kilka lat temu jak prowadzil go Orest
|
Czyli jak, wicemistrzostwo?
Zdobędzie 2 miejsce, co przed erą Lenczyka wydawało się SF we Wrocławiu

Nie oszukujmy się kadrowo Śląsk to nie Legia. Śląsk ciuła punkty, to fakt ale w bezpośrednich meczach brakuje tam trochę jakości. Co nie zmienia faktu że My jaraliśmy się kosmicznym 1-0 we Wrocławiu a Legia tam 4 bramki strzela...