|
dzis Legia wygrala z liderem
ale oni spokojnie moga za tydzien przegrac ze slabeuszem
w tym sezonie pokazywali ze slabymi moga przegrywac to raz, a dwa tez traca punkty u siebie na stadionie
a Slask Lenczyka skonczy pewnie tak samo jak Belchatow kilka lat temu jak prowadzil go Orest
|