Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18930
Stary 26.02.2012, 16:16
dzis Legia wygrala z liderem
ale oni spokojnie moga za tydzien przegrac ze slabeuszem
w tym sezonie pokazywali ze slabymi moga przegrywac to raz, a dwa tez traca punkty u siebie na stadionie
a Slask Lenczyka skonczy pewnie tak samo jak Belchatow kilka lat temu jak prowadzil go Orest

Odpowiedz cytując