Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18928
Stary 26.02.2012, 16:08
Mimo wszystko cieszy mnie fakt , że młody trener pokazał Lenczykowi o co chodzi w nowoczesnym futbolu .MP nie wygrywa się stawiając w co drugim meczu autobus w polu karnym.

PS. Kolejna porcja braw za jakość transmisji .Po prostu żenada - strach pomyśleć co by było gdyby geniusz Rusko stworzył tą swoją platformę T Mobile i sprzedawał prawa do transmisji .

Nie kasuje PS ale słowa swoje odwołuje w takim razie żenada Canal Plus , w sumie dziwiłem się , że w komentatorzy nie wspominają o tragicznej jakości transmisji .
Ostatnio edytowane przez Ciastek1 : 26.02.2012 o godz. 16:11.
Odpowiedz cytując