Wyświetl pojedynczy post
szachmat
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17482
Stary 26.02.2012, 15:57
Koniecznie wykupić?

Gosc jest tak przeraźliwe słaby że dramat. DRAMAT.

Symptomatyczne niech będzie to że z nim na środku pomocy gramy gorzej niż w 10 na 11. Gosc jest pierwszym hamulcowym tej drużyny a tu że dobrze gra.

Może lewa obrona, ale w środku, a jak wykupimy to tu będzie grał, stanowczo nie.
Odpowiedz cytując