|
Koniecznie wykupić?
Gosc jest tak przeraźliwe słaby że dramat. DRAMAT.
Symptomatyczne niech będzie to że z nim na środku pomocy gramy gorzej niż w 10 na 11. Gosc jest pierwszym hamulcowym tej drużyny a tu że dobrze gra.
Może lewa obrona, ale w środku, a jak wykupimy to tu będzie grał, stanowczo nie.
|