Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18921
Stary 26.02.2012, 15:56
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Uwielbiam takie stwierdzenia. Szczególnie po tym co Zabrze z nimi zrobiło tydzień temu. Tutaj im się mecz ułożył i sobie grają na luzie z przewagą jednego gościa i wielkie mi "poza zasięgiem". Za tydzień ŁKS się zamuruje, skończy się 0-0 i będzie wielki gadanie, że nikt nie chce mistrza, że tak słabego mistrza to już dawno nie było i blablabla.
Dlatego napisałem w takiej formie.
Generalnie wyniki tej kolejki są odwrotne dla paru druzyn. Lubin z nami nieźle, teraz padaka, Widzew i Wojciechowski odwrotnie.Ruch zadziwia, Podbeskidzie ustabilizowało formę na plus, Amica i parchy też .

Teraz mecz.
Ostatnio edytowane przez gigant : 26.02.2012 o godz. 16:00.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując