Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18918
Stary 26.02.2012, 15:45
Brawo Rusko !!!

Klask Klask Klask

Wstyd pokazywać za granicą tak realizowaną ligę .Transmisja niczym z Ułan Bator , co mecz to usterka .Nieważne czy deszcz, grad , słoneczko - usterki muszą być .
Odpowiedz cytując