Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
BoBaSbK
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7981
Stary 26.02.2012, 15:29
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
Wiedziałem, że znajdą się osoby które będę mówiły że za drogo
Może jak Ty zarabiasz 8 tys. zł, to dla Ciebie taki wydatek to pikuś. Jednak bierz poprawkę na to, że niektórzy mają wypłaty po 1,5 tys. zł i do tego rodzinę na utrzymaniu. Dla takich osób wyjście rodziną 4 osobową na mecz to wydatek rzędu 100 zł. Trochę ekonomii i człowiek się gubi, nie?
TS WISŁA KRAKÓW !!
Odpowiedz cytując