Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18913
Stary 26.02.2012, 15:28
Dokładnie.

Prawda jest taka, że gdyby Legia z Wisła przełożyły swoje zaangażowanie z pucharów w ligę, to na koniec sezonu kolejność byłaby taka.. Legia, Wisła.. lub Wisła, Legia ew trochę dalej Lech i długo długo nic..
Odpowiedz cytując