Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54444
Stary 26.02.2012, 15:27
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Niestety ale w Wisle i takie cos jest mozliwe
Przypomnę tylko ,że gdy francuski klub FC Martigues zarządał kiedyś 200 tyś euro za Frankowskiego (nawet nie wiem z jakiego powodu) pod byle pretekstem zostal on zeslany na 2 tygodnie do rezerw aby pokazac ,że nie jest naszym podstawowym zawodnikiem. Super sprytne działania według naszego zarządu budzi tylko politowanie wsród działaczy profesjonalnie zarządzanych klubów o kibicach Wisły nie wspomnę.
Odpowiedz cytując