mitmichael napisał(a):

|
Niestety ale w Wisle i takie cos jest mozliwe
|
Przypomnę tylko ,że gdy francuski klub FC Martigues zarządał kiedyś 200 tyś euro za Frankowskiego (nawet nie wiem z jakiego powodu) pod byle pretekstem zostal on zeslany na 2 tygodnie do rezerw aby pokazac ,że nie jest naszym podstawowym zawodnikiem. Super sprytne działania według naszego zarządu budzi tylko politowanie wsród działaczy profesjonalnie zarządzanych klubów o kibicach Wisły nie wspomnę.