Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18912
Stary 26.02.2012, 15:25
Po prostu widać różnice między drużyna ligowych średniaków a drużyna doświadczoną w europejskich bojach .WKS myślał chyba , że niczym 99% meczów ekstraklasie będzie sobie rozgrywał piłkę od boku do boku , od obrońcy do obrońcy a Legia zrobiła to co powinien umieć każdy średniak w Europie - założyła pressing i zbieranina średniaków niestety się pogubiła .

Nie boje się tego powiedzieć - cholernie podoba mi się gra Legii i ich agresja i mam nadzieję , że Wisła zagra na takiej samej k... żeby udowodnić , że nie ma śladu po europejskim kacu .
Odpowiedz cytując