Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18908
Stary 26.02.2012, 15:14
Niestety żadna kontrowersja,bo Pietrasiak zaczął faulować na tyle wcześnie,że jakby tego nie zrobił to Fojut w życiu by nie dogonił Ljuboji.Legia taka mocna,czy Śląsk słaby?
Trzeba dzisiaj wygrać,bo tam nad nami to sie kotłować będzie jeszcze dość
Odpowiedz cytując