Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18900
Stary 26.02.2012, 14:46
No to walka o tytuł nabiera rumieńców Sląsk na razie baty po 14 minutach czułem to zwycięstwo Legii musimy dzisiaj wygrać z Koroną i mamy dalej szanse walki o tytuł w tej lidze kazdy może wygrać z każdym !
Odpowiedz cytując