Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW
Offline
#
18900
26.02.2012, 14:46
No to walka o tytuł nabiera rumieńców Sląsk na razie baty po 14 minutach czułem to zwycięstwo Legii musimy dzisiaj wygrać z Koroną i mamy dalej szanse walki o tytuł w tej lidze kazdy może wygrać z każdym !
KRIS22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KRIS22
Znajdź inne posty napisane przez KRIS22