wiertar napisał(a):

cos czuje ze po sezonie Dudu wróci do Belgi a do nas wróci Broźiu... i machanie rękami
|
Za to mnie się wydaje że jeśli Cupiał nie sypnie czymś w końcu na transfery to odejdzie i Stan Valckx, a wtedy no cóż...
Miałeś chamie złoty róg...
