Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6957
Stary 26.02.2012, 14:14
wiertar napisał(a):Wyświetl post
cos czuje ze po sezonie Dudu wróci do Belgi a do nas wróci Broźiu... i machanie rękami
Za to mnie się wydaje że jeśli Cupiał nie sypnie czymś w końcu na transfery to odejdzie i Stan Valckx, a wtedy no cóż...

Miałeś chamie złoty róg...

Odpowiedz cytując