Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
1Marek1
Member
Od: 06.2004
Skąd: okolice Krakowa
Offline
#
20495
26.02.2012, 13:32
rasel1906
napisał(a):
mnie tez podoba sie nasz stadion i nawet ten daszek
do pelni szczescia brakuje tylko oblozenie tego betonu jakimis plytami.
Dobrze by było. Ale powinni to chociaż wytynkować i już by było o niebo lepiej.
1Marek1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1Marek1
Znajdź inne posty napisane przez 1Marek1