Wyświetl pojedynczy post
1Marek1
Member
 
Od: 06.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20495
Stary 26.02.2012, 13:32
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
mnie tez podoba sie nasz stadion i nawet ten daszek do pelni szczescia brakuje tylko oblozenie tego betonu jakimis plytami.
Dobrze by było. Ale powinni to chociaż wytynkować i już by było o niebo lepiej.
Odpowiedz cytując