Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12399
Stary 26.02.2012, 13:23
Ja nie myślałem o premiach z Ekstraklasy czy UEFA. Myślałem raczej o pieniądzach jakie wpłyną na konto klubu przy ewentualnej sprzedaży Meliksona Nie zapominaj, że coś musi też skapnąć dla naszego właścieciela
Odpowiedz cytując