Jazon napisał(a):

|
Szkoda że nie wygrzebałeś statystyki wygranych główkowych pojedynków za cały sezon, jeszcze by się okazało, że faktycznie Legia wtedy nie odstawała od Wisły, a pewnie była i lepsza.
|
Prędzej rzutów rożnych. Tak przynajmniej uważa Antoni Piechniczek
Poziom tej ligi schodzi na psy. Nie wyrównuje dlatego, że słabsi są coraz lepsi, tylko dlatego, że drużyny takie jak Wisła i Legia nie dają z siebie 100% w meczach ligowych i zamiast golić frajerów 2-0,3-0 to przegrywają 0-1, 1-2...