|
Jeżelibyśmy zdobyli mistrzostwo Polski (około 2 mln. euro) i UEFA wypłaciłaby nam należne pieniądze za puchary (około 3-4 mln. euro) to myślę, że bylibyśmy w stanie podołać finansowo przy sprowadzeniu tych piłkarzy których wymieniłeś. Swoją drogą, to ciekawe nazwiska. W sumie nie myślałem o Majewskim ale godny zainteresowania zawodnik.
|