Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12398
Stary 26.02.2012, 12:52
Jeżelibyśmy zdobyli mistrzostwo Polski (około 2 mln. euro) i UEFA wypłaciłaby nam należne pieniądze za puchary (około 3-4 mln. euro) to myślę, że bylibyśmy w stanie podołać finansowo przy sprowadzeniu tych piłkarzy których wymieniłeś. Swoją drogą, to ciekawe nazwiska. W sumie nie myślałem o Majewskim ale godny zainteresowania zawodnik.
Odpowiedz cytując