Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18885
Stary 26.02.2012, 11:54
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Jak tam Warszawa przed meczem? Jak nastroje? Ugracie co we Wrocławiu, czy znowu w ryj będzie jak z Górnikiem?
Moze cos ugramy, moze przegramy, moze bedzie remis z aktualnie pierwsza druzyna w tabeli, w sumie to lepsze niz remis z ostatnia, ktora wczoraj przejechalo Podbeskidzie Ktore i Nas przejechalo ale to juz inna bajka
Korona tez nie taka slaba wiec uwazaj



PS: 0 22 przestan... po prostu zostaw ten temat i podejdz z dystansem Prosze Cie...
Ostatnio edytowane przez kreseq : 26.02.2012 o godz. 12:16.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując