Blaszczu16 napisał(a):

|
Jak tam Warszawa przed meczem? Jak nastroje? Ugracie co we Wrocławiu, czy znowu w ryj będzie jak z Górnikiem?
|
Moze cos ugramy, moze przegramy, moze bedzie remis z aktualnie pierwsza druzyna w tabeli, w sumie to lepsze niz remis z ostatnia, ktora wczoraj przejechalo Podbeskidzie

Ktore i Nas przejechalo ale to juz inna bajka

Korona tez nie taka slaba wiec uwazaj
PS: 0 22 przestan... po prostu zostaw ten temat i podejdz z dystansem

Prosze Cie...
