westersyl napisał(a):

|
Nie róbcie sobie jaj z tym, że kto kol wiek z tej ligi mógłby zastąpić Meliksona. Nie wierzę że w najbliższych kilku lub nawet kilkunastu lat po polskich boiskach będzie biegał lepszy piłkarz niż Melikson. Potencjał tego zawodnika w tym klubie i tak nie został wykorzystany bo on po prostu nie miał z kim grać. Braki Wisły a nie braki Meliksona obnażył Standard Liege i APOEL gdzie momentami go potrajali. Wystarczyło żeby był w tym klubie ktoś jeszcze kto potrafi wygrać pojedynek 1vs1 i dobrze podać aby odciążyć trochę Maora bo już przeciwnicy wiedzieliby że ktoś w tym klubie jeszcze potrafi grać prócz zawodnika z numerem 5. Tak wiem jest Iliev tylko w jego przypadku wszyscy widzieli że po meczu z Zaglębiem gdzie grał cały mecz wystawienie go w pierwszym składzie w Liege nie było najlepszym rozwiązaniem.
|
A tam a ja żyję prawem natury, tym że nie lubi pustki. Trza być czasem trochę optymistą, a nie wszystko widzieć w czarno białych barwach.