Wyświetl pojedynczy post
chopin
Senior Member
 
Od: 01.2011
Skąd: Łódz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17466
Stary 26.02.2012, 11:16
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Ja się zgadzam z Tobą westersyl, ale gdy odejdzie Maor to kto według Ciebie powinien go zastąpić z piłkarzy znanych Ci i w miarę dostępnych dla Wisły? Moim zdaniem tylko Sobota. Waldek ma przyśpieszenie, drybling, strzał, dynamikę. Nie widzę innego kandydata.
WKS zostanie mistrzem i nie widzę powodu dla którego Waldek miałby odejść do innego polskiego klubu...
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
Odpowiedz cytując