Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17464
Stary 26.02.2012, 11:02
Ja się zgadzam z Tobą westersyl, ale gdy odejdzie Maor to kto według Ciebie powinien go zastąpić z piłkarzy znanych Ci i w miarę dostępnych dla Wisły? Moim zdaniem tylko Sobota. Waldek ma przyśpieszenie, drybling, strzał, dynamikę. Nie widzę innego kandydata.
Odpowiedz cytując