|
Ja się zgadzam z Tobą westersyl, ale gdy odejdzie Maor to kto według Ciebie powinien go zastąpić z piłkarzy znanych Ci i w miarę dostępnych dla Wisły? Moim zdaniem tylko Sobota. Waldek ma przyśpieszenie, drybling, strzał, dynamikę. Nie widzę innego kandydata.
|