|
westersyl czemu piszesz w tym zamiast naszym klubie? Nie identyfikujesz się z nim?
Ja mam pytanie co do estońskiego golkipera. Czy miał poważniejsze urazy w karierze? Pytam bo nie wiem jak wytłumaczyć u Sergieja bojaźliwość, unikanie kontaktu z rywalem co szczególnie widoczne jest w grze nad przedpolu i sytuacjach jeden na jeden. Jeżeli dodamy do tego kiepską grę nogami, łatwość w wyprowadzeniu z równowagi oraz, co jeszcze przed rokiem było u niego atutem, kierowanie defensywą to nie wygląda to dobrze.
|