Bobek90 napisał(a):

0 22
To byl skrot myslowy. Chyba nie zaprzeczysz ze kilka lat temu Wisla dosc znacznie odstawala od reszty stawki, i w zwiazku z tym jej wyniki w "ekstraklasie" byla bardziej "imponujace" niz teraz. Hmm, czy moze bardziej... przekonujace.
|
Nie zaprzeczę jeżeli powiesz, że odstawała. Jeżeli jednak napiszesz, że lała wszystkich to oczywiście zaprzeczę.
Bobek90 napisał(a):

Ano dlatego ze to bylo... drewienko. Ot, poziom Genkova. I sie nie kloc ze nie, bo tak. Zerknij na jego "kariere" poza Legia
|
Genkow
martin_6 napisał(a):

W pierwszym mamy lepszy bilans od Was, w drugim identyczny na Wasza korzyść bramki na wyjeździe. Lanie jak nie wiem.
Eh, Bajkopisarze
