Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18873
Stary 25.02.2012, 22:24
River napisał(a):Wyświetl post
Z choinki sie urwales? Ty myslisz, ze Fornalik zrobilby z Lechii zespol na pierwsza piatke? Wez sie obudz. Jesli myslisz, ze obecne miejsce Lechii to tylko "zasluga" trenerow, ktorzy ja prowadzili badz obecnie prowadza to znaczy, ze jestes zwyczajnie smieszny.
Lechia kadrowo jest cienka jak barszcz i nie przez przypadek od poczatku ligi strzelila... 9 bramek i jest tam gdzie jest. No ale geniusz Ogryzek widzi ja w tym skladzie w pierwszej piatce

I jeszcze kwestia budzetu. Nie wiem jak dlugo intersujesz sie pilka (wychodzi na, ze to chyba od wczoraj) ale pieniadze po boisku nie biegaja tylko pilkarze.
Sorry, że się w tę trochę za ostrą dyskusję wtrącę, ale poniekąd Ogryzek ma rację co do potencjału drużyny. Jeszcze w zeszłym sezonie Lechia w dość podobnym przecież składzie na dwie kolejki przed końcem ligi była 3, więc to chyba o czymś świadczy.
Odpowiedz cytując