palikot napisał(a):

No i gdzie są teraz ci wielcy fanatycy z C i wielce zasłużeni kibice z E?
Gdzie są Ci, co tak wypowiadaja sie na forach o "dobru Wisły" o Małeckim, o dzieleniu, gdzie jesteście?
Żenada... Czekam ponownie na argumenty w stylu "każdy kibic jest ważny"
|
A jaki jest klub ze w Krakowie zrywa transparent bo przyjechala Europa nie mozna ich urazic a jak Nasi pojada do Belgi wisi przekreslona Biala Gwiazda i Basałaj siedzi cicho, Nas mozna urazic bo my bydo. Jak dalej beda miec takie podejscie do kibicow to bedzie 10 tys na stadionie Ci co kupili karnety i szkoda im ich zmarnowac to musza przyjsc