Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18871
Stary 25.02.2012, 22:00
0 22
bla bla bla... chrrr

Cytat:
O który sezon chodzi?
To byl skrot myslowy. Chyba nie zaprzeczysz ze kilka lat temu Wisla dosc znacznie odstawala od reszty stawki, i w zwiazku z tym jej wyniki w "ekstraklasie" byla bardziej "imponujace" niz teraz. Hmm, czy moze bardziej... przekonujace.

Cytat:
A czemu nie? I czemu pytasz akurat o niego, w sytuacji gdy wielu uchodzących za 'wielokrotnych' królów strzelców mimo, że nie byli 'wielokrotnymi' nigdy w jednym sezonie do 24 nie dobiło?
Ano dlatego ze to bylo... drewienko. Ot, poziom Genkova. I sie nie kloc ze nie, bo tak. Zerknij na jego "kariere" poza Legia
Odpowiedz cytując