0 22
bla bla bla... chrrr
To byl skrot myslowy. Chyba nie zaprzeczysz ze kilka lat temu Wisla dosc znacznie odstawala od reszty stawki, i w zwiazku z tym jej wyniki w "ekstraklasie" byla bardziej "imponujace" niz teraz. Hmm, czy moze bardziej... przekonujace.
Cytat:
|
A czemu nie? I czemu pytasz akurat o niego, w sytuacji gdy wielu uchodzących za 'wielokrotnych' królów strzelców mimo, że nie byli 'wielokrotnymi' nigdy w jednym sezonie do 24 nie dobiło?
|
Ano dlatego ze to bylo... drewienko. Ot, poziom Genkova. I sie nie kloc ze nie, bo tak. Zerknij na jego "kariere" poza Legia
