Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 25.02.2012, 21:14
Z ciekawostek. W rankingu tylko za obecny sezon jesteśmy na 49. miejscu w Europie (Legia na 55.). Zdecydowana większość (o ile nie wszystkie) z drużyn, które są jeszcze w grze, jest przed nami, więc nie powinniśmy raczej za dużo zlecieć. Osiągając co roku zbliżone wyniki do tegorocznego, mielibyśmy 46,625 punktów, co w obecnym rankingu plasowałoby nas na 43. miejscu pomiędzy Juventusem i Kopenhagą i oczywiście nie byłoby mowy o jakichkolwiek problemach z rozstawieniami w kwalifikacjach do obu pucharów, a nawet spokojnie można by celować w wyższy niż ostatni koszyk w grupie LM (o LE nawet nie mówię, nie chce mi się sprawdzać, ale na oko 2. koszyk spokojnie do osiągnięcia). Oczywiście to wszystko mrzonki, ale miło pomarzyć
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując