Tak czy inaczej, gratulacje dla Widzewa. Fajnie, że J.W.Polonia za daleko nie uciekła (i nam, i Śląskowi). Mam nadzieję, że wiślaccy piłkarze wykorzystają jutro szansę. Aha, widzieliście jak zabawnie wygląda w tej chwili tabela - 4 drużyny maja tyle samo, 28 punktów. Oby tylko Wisełka jutro odskoczyła
